Odborný specialista v oblasti sociální práce

Květina z. s. (MPSV)

Místo práce
Střední 120, 417 03 Dubí, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Květina z. s., IČ 27038645
Pracoviště:Květina z.s. 002, Střední 120/30, Pozorka, 417 03 Dubí u Teplic 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis výkonu pracovní pozice:
- realizace přímé práce s klienty včetně dětí
- vedení jednání se zájemcem o službu
- individuální plánování s klienty služby
- vedení dokumentace
- komunikace s odborníky, se spolupracujícími subjekty
- zprostředkování dalších služeb
- práce zejména v terénu s ambulantním zázemím služby ve městě Dubí a Teplice dle typu služby
Hledáme:
- absolventa vyšší odborné či vysoké školy, dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění, který:
- má administrativní schopnosti (PC, MS Office, internet)
- umí zpracovávat předsudky a má schopnost pracovat s problematikou sociálního vyloučení či náhradní rodinné péče
- má dobré organizační schopnosti, umí pracovat samostatně, ale je i týmovým hráčem
- má aktivní přístup a nadšení pro práci
- má dobré komunikační schopnosti a empatii
- má zdravou míru tolerance, zodpovědnost - vůči vlastní osobě i klientům služby, zásadovost a spolehlivost
- má schopnost odolávat stresu a má dobrý zdravotní a psychický stav
- výhodou jsou zkušenosti s prací s dětmi a rodinami ze sociálně znevýhodňujícího prostředí či z oblasti náhradní rodinné péče
Nabízíme:
- pracovní uplatnění v neziskové organizaci
- účast na celospolečensky prospěšných projektech
- možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
- osobní a profesionální rozvoj
- pracovní úvazek v rozsahu 1,0 (možné i nižší úvazek) na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou pro obě strany, při spokojenosti obou stran možnost prodloužení pracovního poměru
- adekvátní platové ohodnocení
- motivační osobní ohodnocení dle pracovního výkonu v daném měsíci
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis v rozsahu 0,5 - 1 strana formátu A4, vyplněný dotazník uchazeče o zaměstnání (získáte na našem webu v sekci aktuality či na vyžádání u kontaktní osoby) a kontakt alespoň na jednu osobu, jež o Vás může poskytnout reference, na e-mail: [email protected].
Další informace: Bc. Veronika Klaus Horčíková tel.: 725 470 979, www.oskvetina.cz

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 10893850781

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC