Sw inženýr / inženýrka

L I N E T spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
5, 274 01 Slaný, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 65000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci webu (3514)

Pracoviště a kontakty

Firma:L I N E T spol. s r.o., IČ 00507814
Pracoviště:L I N E T spol. s r.o., Želevčice 5, 274 01 Slaný 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 40000 do 65000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Předškolní zařízení
Jízdní výhody
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- Implementace, kódování a testování SW
- Tvorba SW modulů, vytváření testovacích aplikací pro PC
- Tvorba a obhajoba interního zadání SW, zpracování neúplných informací
- Návrh a obhajoba architektury SW, návrh algoritmů a datových struktur
- Spolupráce na návrhu HW elektroniky
- Komunikace a kooperace v týmu, prezentování a obhajoba výsledků práce, reporting
Požadavky:
- VŠ, případně SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- Velmi dobrá znalost jazyka C, programátorská praxe
- 2 roky praxe ve vývoji softwaru pro embedded zařízení
- Velmi dobré analytické schopnosti, zaměření na koncepční a modulární vývoj SW, řešení problémů a hledání jejich příčin, flexibilita kódovacího stylu
- Dobrá znalost elektroniky, schopnost číst a konzultovat elektrická schémata
- Schopnost samostatně studovat a zvládat návody, manuály, datasheety a příkladové zdrojové kódy
- Velmi dobrá znalost algoritmizace a programovacích technik
- Znalost platforem ARM (Cortex), STM32
- Řidičský průkaz B
- Mluvená angličtina - pokročilá, písemná angličtina - pokročilá

Znalosti a zkušenosti výhodou:
- Znalost platforem AVR (ATmega), Eclipse, GIT
- Win32, .NET, C++, C#
- Znalost implementace průmyslových komunikací (sériové paketové)
- Znalost komunikace Etnernet (linková vrstva)
- Dobré komunikační schopnosti

Poslední změna:2017-02-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 10031720795

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání