Účetní

La Boheme Cafe s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Wolkerova 465, 749 01 Vítkov, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:La Boheme Cafe s.r.o., IČ 27378705
Pracoviště:La Boheme Cafe s.r.o. - provozovna Vítkov, Wolkerova 465, 749 01 Vítkov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ/VŠ vzdělání, praxe minimálně 3 roky v ekonomickém/účetním oboru na samostatné pozici, jednosměnný provoz, zkrácený úvazek 20 hod./týdně, nástup IHNED, mzda 15 000 - 20 000 Kč.
Požadavky: pokročilá znalost MS Office - zejména MS Excel (importy, statistiky, metodika), schopnost týmové spolupráce, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, pečlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem,
znalost Pohody výhodou, výborná znalost Excelu, logické myšlení, schopnost práce pod stresem, důslednost, pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost.
Náplní práce je vedení podvojného účetnictví v následujícím rozsahu:
1. Kontrola prvotních účetních dokladů agendy tuzemských / zahraničních faktur přijatých a jejich zaúčtování
2. Kontrola výdajových a příjmových pokladních dokladů a jejich zaúčtování
3. Vedení pokladen
4. Zpracování plateb kartou
5. Párování bankovních účtů (USD, EUR, CZK, PAYPAL)
6. Zaúčtování prvotních účetních dokladů
7. Kontrola zaúčtování a zpracování evidence pro účely DPH a agendy zahraničních faktur přijatých
8. Zaúčtování výroby a agendy skladových pohybů
9. Kontrola měsíční inventury a její zaúčtování (měsíčně)
10. Vypracování měsíčního přiznání k dani z přidané hodnoty
11. Vypracování měsíčního souhrnného hlášení
12. Měsíční zpracování výsledků hospodaření a reporting v rozsahu rozvaha / výsledovka / (měsíčně) /
13. Kontrola skladového hospodářství (měsíčně)
14. Vedení / evidence investičního majetku, karet a odpisů
15. Součinnost při administrativní činností v souvislosti s účetní, daňovou a mzdovou problematikou (např. Interní směrnice, pracovní smlouvy, apod.)
16. Analýzy a porovnání skutečných výrobních nákladů
17. Analýza ziskovosti jednotlivých výrobků
18. Monitorování závazků a pohledávek
19. Znalost POHODY velkou výhodou
Příprava podkladů a zodpovědnost za průběh účetního a daňového auditu
Výhody: měsíční osobní ohodnocení závislé na výsledku
KO: Petra Fabianska, 730 126 990, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vítkov

číslo volného místa: 11670250712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou