Manažer technického rozvoje - člen vedení společnosti

La Brava s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2014
Mzdové podmínky (brutto)
individuální dohoda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce :
• odpovědnost za celkové zajištění technické infrastruktury firmy od strategické úrovně po operativní
• zdokonalování výrobních procesů v oblastech vstřikování, tepelného tvarování a montáží
• navrhování a realizace změn v rozmístění strojů
• nákup nových strojů, forem, robotů a souvisejících zařízení pro výrobu plastových dílů
• tvorba koncepce pro zajištění údržby, náhradních dílů a seřizování jak strojů, tak forem
• vedení týmu 30 spolupracovníků technického úseku ve vícesměnném provozu v odděleních technologie, nástrojárny a údržby
• úzká spolupráce s výrobou a oddělením engineeringu při zavádění nových projektů
• optimalizace procesů podpory sériové výroby ze strany technického úseku
• zajišťování údržby, revizí a správy areálu společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :

• zajímavou práci v dynamické mezinárodní výrobní společnosti
• možnost dlouhodobě realizovat svoji vizi
• motivující plat na základě individuální dohody
• osobní vůz
• zaměstnanecké benefity
• práci s moderními technologiemi
• příjemný tým spolupracovníků
• asistenci při realokaci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Evropská pobočka dynamicky rostoucí mezinárodní společnosti, zabývající se výrobou plastových dílů pro renomované strojírenské a elektrotechnické firmy

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky :
• VŠ vzdělání technického zaměření
• praxe v oblasti vstřikování plastů, ideálně v automobilovém průmyslu
• prokazatelné zkušenosti a technické znalosti strojních zařízení a vstřikovacích forem pro plastikářskou výrobu
• schopnost vést a motivovat svůj tým
• dobrá znalost AJ podmínkou
• zkušenost z prostředí mezinárodních firem vítána
• ochota přijmout zodpovědnost
• vyzrálá osobnost s aktivním přístupem k řešení
• časová flexibilita, nadhled, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost La Brava poskytuje poradenství v oblasti lidských zdrojů prostřednictvím svých zkušených konzultantů a externích specialistů.
Naše služby:
zprostředkování zaměstnání pro uchazeče s VŠ a SŠ v ČR
konzultace se zákazníky, nabídka optimálního řešení, doporučení
zajištění inzerce v médiích a on-line serverech, vyhodnocení odpovědí
vytipování specialistů, přímé oslovení
psychologické poradenství, assessment centre
poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, nastavování / optimalizace HR procesů
překladatelské a tlumočnické práce dle požadavků zákazníka
jiné poradenské služby (PR, reality, kontakty apod.) dle potřeby zákazníka

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1913317  Datum zveřejnění: 2.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: individuální dohoda