Výrobní manažer

La Brava s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

• odpovědnost za řízení výroby v zavedené zahraniční společnosti (cca 120 zam.)
• odpovědnost za rozvoj a rozšíření stávající firmy
• odpovědnost za výrobu vysoce kvalitních výrobků v požadovaných termínech
• odpovědnost za optimalizaci, neustálé zlepšování procesů a zvýšení produktivity práce
• odpovědnost za dodržení kvality, ceny a včasných dodávek smluvním zákazníkům
• odpovědnost za dodržení bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí
• vedení a motivace pracovních týmů, školení a rozvoj podřízených

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• odpovědnou práci v certifikované výrobní společnosti (ISO 9001, HACCP, FSSC)
• silné zázemí zahraniční společnosti
• dobré finanční ohodnocení vč. benefitů
• možnost kariérního postupu
• pracoviště v průmyslové zóně v okolí Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

certifikovaná výrobní společnost se silným zázemím zahraniční společnosti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojní, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• VŠ technického směru (strojírenství, elektro, plasty)
• min. 3letá praxe na obdobné manažerské pozici
• zkušenosti s řízením výroby v mezinárodní společnosti
• praktické zkušenosti se zaváděním nových výrobních procesů a neustálým zlepšováním
• znalost Lean Production a nástrojů SixSigma
• velmi dobrá znalost angličtiny nebo němčiny, znalost druhého jazyka vítána
• excelentní vůdčí a manažerské schopnosti, schopnost vést a motivovat podřízené
• ochota k častému cestování
• ambiciózní a silná osobnost pevného charakteru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost La Brava poskytuje poradenství v oblasti lidských zdrojů prostřednictvím svých zkušených konzultantů a externích specialistů.
Naše služby:
zprostředkování zaměstnání pro uchazeče s VŠ a SŠ v ČR
konzultace se zákazníky, nabídka optimálního řešení, doporučení
zajištění inzerce v médiích a on-line serverech, vyhodnocení odpovědí
vytipování specialistů, přímé oslovení
psychologické poradenství, assessment centre
poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, nastavování / optimalizace HR procesů
překladatelské a tlumočnické práce dle požadavků zákazníka
jiné poradenské služby (PR, reality, kontakty apod.) dle potřeby zákazníka

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1916676  Datum zveřejnění: 3.11.2014