Vývojáři iOS a Android aplikací

La perf s.r.o.

Místo práce
Radlická 99, Praha 5, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.05.2014
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 40000 Kč/měsíc, základní plat, atraktivní motivační provize, firemní benefit

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete mít na starosti technickou část vývoje a programování iOS a Android aplikací pro naše klienty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní plat
- atraktivní motivační provize
- firemní benefity
- vlastní či služební počítač
- práce na různé formy
- pracovní doba 8.30 - 17.30

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost prostředí a programování iOS a Android aplikací
- znalost propojení nativních prvků a funkcí
- znalost propojení s webovými servery, mysql atd.
- AJ výhodou
- chuť podílet se na vývoji aplikací v souladu s představami klienta

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Více než 200 firem a značek po celé Evropě nám věří, že je dokážeme efektivně prezentovat na komunitních sítích. Klienty zastupujeme na facebooku, twitteru, google+, foursquare, youtube, linkedin, vkontakte a dalších místech, kde začne být na internetu živo.

Téměř deset let vytváříme plány a strategie, které i naplňujeme. Naše koncepce získávají během prvních dnů vždy 3 až 5 000 skutečných fanoušků facebook stránky a velkou akcí umíme přivést i přes 15 000 fanoušků. Aktivita námi spravovaných stránek díky akcím, aplikacím a profesionální správě vzroste o 50 až 70 %.

Pod hlavičkou jedné z našich sesterských značek LA promo apps vyvíjíme jednoduché i složité aplikace, reklamní on-line hry pro zákazníky svých klientů a mobilní aplikace především pro platformy iOS a Android.

Naší silnou stránkou je kreativní a zkušený tým, který vytváří veškeré strategie a kampaně podle potřeb klienta. Kampaně tvoříme jako celkový koncept od návrhu přes grafiku a styl komunikace.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1713709  Datum zveřejnění: 11.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 40000 Kč/měsíc, základní plat, atraktivní motivační provize, firemní benefit