Koordinátor stavby (specialista inženýringu), Praha 10

Laboratory Imaging, spol. s.r.o.

Místo práce
Za Drahou 171/17, Praha 10, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Laboratory Imaging hledá zkušeného stavaře - koordinátora, který by zaštítil realizaci přístavby firemního sídla - 2-3 podlažní budovy (500-1000m2 podlahové plochy).

O projektu:
- stavba samostatně stojící budovy s napojením na stávající firemní sídlo v Praze Hostivaři
- velikost stavby: budova 2-3 podlaží na půdorysu cca 150-400 m2.
- novostavba bude obsahovat kanceláře, čisté předváděcí a montážní prostory, sklad, recepci, stavebně oddělenou dílnu a laboratoř (prašnost, kontaminaci)
- odhadovaná doba trvání spolupráce - 2-3 roky

Náplň práce:
- zajištění studie, zjištění možností stavby, příprava zadání
- vyřízení stavebního povolení, komunikace s úřady
- spolupráce s/výběr architekta
- spolupráce s/výběr projektanta
- spolupráce s/výběr dodavatelů
- zajištění stavebního dozoru při realizaci stavby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- dobré finanční ohodnocení
- nástup možný ihned
- spolupráce možná jakoukoli formou (dohoda, částečný úvazek...)
- flexibilní úvazek

Informace o náboru

Zašlete nám prosím Váš životopis. Na jeho základě budete/nebudete pozváni na osobní pohovor, ze kterého vyplyne výsledek o přijetí/nepřijetí.
Děkujeme.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost
- samostatnost
- oddanost projektu
- pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká firma specializovaná na počítačové zpracování obrazu s celosvětovou působností s 60ti zaměstnanci. Vyvíjíme software pro analýzu obrazu se zaměřením na mikroskopii, kriminalistická zkoumání a biomedicínu. Úzce spolupracujeme s firmou Nikon.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1843691  Datum zveřejnění: 22.8.2014