Specialista/asistent pro zpracovávání žádostí o grant

LACAN TECHNOLOGIES CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nově otevřené centrum bude pokrývat trh v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.
Administrace procesu získávání prostředků z fondů EU (identifikace potřeb klienta, vyhledávání vhodných výzev, komunikace se zákazníkem, orgány státu a jinými relevantními institucemi, zpracovávání žádostí o grant a kompletizace dokumentů k žádosti) podle pokynů team leadera. Projekty budou zaměřené především na oblast ICT.
Administrace procesu získávání prostředků z fondů EU v češtině i slovenštině.
Komunikace s českými i slovenskými zákazníky jako i s řídícími orgány v závislosti od výzvy.
Jiné povinnosti definované team leaderom.

Jiné relevantní informace:
“Testovací týden” ve Varšavě (bez platu, výdavky hrazené potenciálním zaměstnavatelem).
Prvních několik týdnů práce ve Varšavě.
Home office v průběhu prvních několik měsíců.
Laptop a mobilní telefon poskytnutý zaměstnavatelem.
Pozice není vhodná pro absolventy.
Prosíme, zašlete nám Váš životopis v anglickém jazyce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobnost s otevřenou myslí a proaktivním přístupem.
Preciznost a důraz na detail.
Důraz na dodržování termínů (absolutně nezbytný požadavek).
Profesionální komunikační dovednosti.

Naše požadavky
Vysokoškolské vzdělání (II. stupně anebo vyšší).
Čeština anebo slovenština jako mateřský jazyk (+ schopnost používat oba jazyky na profesionální úrovni).
Pokročilá znalost anglického jazyka (všechny aspekty: mluvení, porozumění, čtení a psaní)!
PC dovednosti: MS Office – běžný uživatel, internet – běžný uživatel.
Řidičský průkaz skupiny „B“.
Znalost operačních programů v Čechách a na Slovensku (anebo vůle a schopnost seznámit se s nimi).
Znalost 2020 Perspective (anebo vůle a schopnost seznámit se s programem).
Znalost procesů a postupů veřejných zakázek.
Minimálně roční praxe s managementem projektů EU je PODMÍNKOU!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lacan Technologies je mladá a dynamicky rostoucí společnost střední velikosti se sídlem ve Varšavě v Polsku. Společnost se specializuje na vývoj a implementaci moderních softwarových řešení Enterprise Resource Planning (ERP). Naše metody nám umožňují vytváření unikátních řešení pro každý projekt. Společnost se těší vysoké míře věrnosti svých zaměstnanců a nabízí jedinečnou příležitost kariérního růstu. Hledáme specialistu/asistenta pro zpracovávání žádostí o granty EU pro nově zřízené konzultační centrum, které bude mít ve své kompetenci český, slovenský i maďarský trh. Kromě této pozice hledáme i vhodného kandidáta na pozici „team leader pro zpracovávání žádostí o grant“.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 2197826  Datum zveřejnění: 27.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou