Lékař

LAD.CZ s.r.o.

Lázeňská 1001 379 13 Třeboň, Jihočeský kraj, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme atraktivní mzdové ohodnocení, možnost trvalého bydlení, práci v zrekonstruovaném lázeňském komplexu v příjemné lokalitě zdravého životního prostředí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracovní doba: 40 hodin týdně
- Místo výkonu práce: Třeboň
- Nástupní plat: od 55000 Kč
- Termín nástupu: ihned
- Bonusy a zaměstnanecké výhody: Možnost trvalého bydlení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Lázně Aurora – specialista na léčbu a prevenci onemocnění pohybového aparátu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

RFM, revmatologie, chirurgie, ortopedie, neurologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

A, B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání: VŠ
- Obor vzdělání: lékařská fakulta
- Specializace: RFM, revmatologie, chirurgie, ortopedie, neurologie
- Jazykové znalosti: NJ,AJ-zákl. kom. znalosti
- Znalost práce s PC: uživatelsky MS windows,office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní personální služby (vyhledávání zaměstnanců, personální a mzdový servis, poradenství). Jednotlivcům nabízíme pomoc při hledání práce v České republice i v zahraničí formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání. Provozujeme dva specializované weby www.ladcz.cz a www.pracujnalodi.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 1969373  Datum zveřejnění: 5.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 - 60000 Kč/měsíc