Nutriční centrum hledá poradce ve změně životního stylu na dlouhodobou spolupráci

Lady Studio - Leona Palinková Bečicová, DiS.

Místo práce
Fibichova 2, Olomouc, Olomoucký kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
16.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
nad 25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nutriční centrum nutně hledá 5 lidí na pozici Poradce ve změně životního stylu. Poradci dělají bilanci tělesné skladby na speciálním, lékařském bioimpedačním analyzéru, který zjistí přesný poměr svalů, vnitřních tuků, mineralizaci kostí a metabolický věk. To následně rozebereme, vyhodnotíme a sestavíme klientovi optimální program výživy. Klienti chodí na zákaznický servis, kde konzultant vyhodnotí dosažené výsledky, upraví program podle potřeby klienta k co nejrychlejšímu dosažení dohodnutého výsledku.

Podmínky: Věk min. 18 let, vztah ke zdravému životnímu stylu a ochota vzdělávat se v oboru. Otevření nebo vlastnění Živnostenského listu NENÍ podmínkou k podpisu smlouvy a začátku práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-hlavní činnost ( 6- 8 hod. denně, 25.000 kč a více za měsíc
- možnost přivýdělku jako VČ ( 10 - 15 hod. týdně, 8.000 - 12.000 kč za měsíc)
- flexibilní pracovní doba
- odborné zaškolení na všechny pracovní postupy a pozice
- pro aktivní možnost dalších atraktivních odměn
- po úspěšném ročním zapracování je možný příjem i 50tis.kč/měsíčně
- práce v krásném prostředí v příjemném týmu lidí
- intenzivní vstupní zaškolení v průběhu adaptační doby

Informace o náboru

Otevíráme nový obor a budeme se dále rozšiřovat, hledáme šikovné lidi na dlouhodobou spolupráci (VČ / HČ). Podpis smlouvy je podmíněn absolvováním úvodního školení, během kterého uchazeč získá představu o praxi. Teprve po absolvování tohoto zaškolení a oboustranné akceptaci, přejdeme k podpisu smlouvy, jejíž součástí je kompletní rekvalifikace v hodnotě 1 700 KČ. V případě dohody, je možné si na certifikát vydělat. Certifikát je možné využít na celém území ČR. Pro podrobnější informace posílejte svůj životopis.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

15.12.2016 (zbývá ještě 8 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

wellness, zdraví, kondice, sport, obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

V případě, že máte vzdělání v jiném oboru, očekáváme minimálně osobní zájem o některý z oborů, ve kterých podnikáme, klíčová je ochota naučit se novým věcem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lady Studio
Místo pracoviště: Fibichova 2, budova Geodes, 779 00, Olomouc - Hodolany
Obor: Administrativa, organizace / Obchod, prodej, nákup / Ostatní / Služby zákazníkům
Obchod a poradenství v oblasti wellness. Zabýváme se vnitřtní, vnější výživou (SKIN) a sportovní výživou H24,CR7.

Adresa společnosti

Leona Palinková Bečicová
Sadová 554
783 72 Velký Týnec
www.ladystudio.cz
ID: 2642016   Datum zveřejnění: 2.11.2016