Seřizovač

LAIRD s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 497, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň :

• obsluha a seřizování postupových lisovacích strojů
• výroba a kontrola dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• motivační platové ohodnocení
• dotované závodní stravování
• práce v dynamické zahraniční společnosti
• možnost profesního růstu a karierního postupu
• příjemné pracovní prostředí
• vyvážený soukromý a pracovní život
• týden dovolené navíc, další firemní benefity
• zaměstnanecké akcie

Přijďte a staňte se součástí našeho týmu!

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Laird s.r.o dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a k jejich uchování v personální databázi společnosti Laird s.r.o, za účelem navázání smluvní spolupráce s Vaší osobou. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SOU nejlépe ve strojním oboru
• praxi 3 roky ve strojírenském oboru (znalost lisování výhodou)
• manuální zručnost, technický styl myšlení (čtení výkresové dokumentace, používání základních měřících pomůcek – posuvka,mikrometr apod.)
• dobrý zdravotní stav
• ochota pracovat v 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Britská společnost Laird je zaměřená na výrobu součástek, které chrání elektronická zařízení před elektromagnetickým zářením,zajišťují snižování teploty a umožňují spojení pomocí bezdrátových aplikací a anténových systémů. Společnost dodává své výrobky do všech odvětví elektronického průmyslu včetně telekomunikací, přenosů dat a informačních technologií, průmyslu automobilového, odvětví leteckého, lékařského, důlního či železničního a spotřební elektroniky.

Naše firma dosáhla unikátního postavení na trhu, kde narůstá využití bezdrátové a miniaturní elektroniky. Je to svým způsobem neviditelný zázrak v tomto oboru. Věřte nevěřte, bez našeho servisu a výrobků by moderní svět prostě nemohl fungovat.Pro technologickou firmu typu Laird se otevřela exponenciální budoucnost s potenciálem bez hranic.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2542138  Datum zveřejnění: 26.1.2018