Ruční nástrojař

LAIRD s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 497, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za přípravu a údržbu lisovacích nástrojů pro lisování kovů za studena pro daný projekt
• stavba a údržba jednoduchých kontrolních přípravků, forem, lisovacích nástrojů, automatizační techniky apod.
• úzká spolupráce s odděleními výroby, kvality, údržby, automatizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• motivační platové ohodnocení
• dotované závodní stravování
• práce v dynamické zahraniční společnosti
• možnost profesního růstu a karierního postupu
• další firemní vzdělávání
• příjemné pracovní prostředí
• vyvážený soukromý a pracovní život
• týden dovolené navíc, další firemní benefity
• zaměstnanecké akcie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučen v oboru ruční nástrojař, případně SŠ technického směru
• praxe na pozici ručního nástrojaře min. 2 roky
• znalost základních nástrojařských prací – lícování, měření, přesné rovinné broušení, vrtání, frézování, soustružení
• základní znalost práce s PC, ACADem
• zkušenost s opravami lisovacích nástrojů pro lisování kovů za studena
• manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
• dobrý zdravotní stav
• ochota pracovat ve 3směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Britská společnost Laird je zaměřená na výrobu součástek, které chrání elektronická zařízení před elektromagnetickým zářením,zajišťují snižování teploty a umožňují spojení pomocí bezdrátových aplikací a anténových systémů. Společnost dodává své výrobky do všech odvětví elektronického průmyslu včetně telekomunikací, přenosů dat a informačních technologií, průmyslu automobilového, odvětví leteckého, lékařského, důlního či železničního a spotřební elektroniky.

Naše firma dosáhla unikátního postavení na trhu, kde narůstá využití bezdrátové a miniaturní elektroniky. Je to svým způsobem neviditelný zázrak v tomto oboru. Věřte nevěřte, bez našeho servisu a výrobků by moderní svět prostě nemohl fungovat.Pro technologickou firmu typu Laird se otevřela exponenciální budoucnost s potenciálem bez hranic.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2859992  Datum zveřejnění: 28.12.2017