Technici linek

LAKOVNA HAJDÍK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
639, 1 2 Jablůnka, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (31199)

Pracoviště a kontakty

Firma:LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., IČ 27841600
Pracoviště:LAKOVNA HAJDÍK s.r.o. -01, Jablůnka 639, 756 23 Jablůnka nad Bečvou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:

LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Technici linky". Náplní Vaší práce bude: • Obsluha automatických robotických lakovacích linek • Příprava barev k lakování (vyskladnění, příprava barev pro aplikaci – míchání a ředění barev dle míchacího programu) • Denní kontrola a evidence parametrů nastavení lakovací linky • Provádění drobných oprav a údržbářských činností (opravy lakovací linky, výměna filtrů, atd.) • Vizuální kontrola lakovaných výrobků. Požadujeme: • SŠ s maturitou (technického, strojírenského či elektrotechnického směru) • Zkušenost s obsluhou obdobných strojů • Samostatnost, pečlivost, proaktivita a vysoké pracovní nasazení • Logické a analytické myšlení •
Základy AJ. Nabízíme: • Zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy •
Další benefity (stravenky, prémie za docházku, životní pojištění, příplatek na přesčasy 50%, náborový příspěvek za dovedení nového zaměstnance 3000Kč). Detailnější popis pracovního místa a požadavků naleznete na: http://www.lakovnahajdik.com/cs/volna-mista. Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete svůj životopis na mail [email protected] a do předmětu e-mailu napište „Technik linky".

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11529610703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou