Inženýr/ka kvality

LAKOVNA HAJDÍK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
639, 1 2 Jablůnka, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (21495)

Pracoviště a kontakty

Firma:LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., IČ 27841600
Pracoviště:LAKOVNA HAJDÍK s.r.o. -01, Jablůnka 639, 756 23 Jablůnka nad Bečvou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:

LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Inženýr/ka kvality". Náplní Vaší práce bude:*Řízení procesu výrobní kvality
*Zodpovědnost za řádnou realizaci všech zájmů v oblasti výrobní kvality společnosti*Spolupráce na neustálém zlepšování výrobních procesů*Samotné i týmové řešení kvalitativních a technologických problémů ve výrobě*Spolupráce při řešení reklamací (8D reporty)*Jednání se zákazníky ohledně kvality*Vyhodnocování výsledků kvality *Zabezpečování v oblasti metrologie Co požadujeme:SŠ/VŠ vzdělání technického směru*Zkušenost z výrobního závodu z oddělení kvality (nejlépe v automotive)*Schopnost analyzovat kvalitativní problémy ve výrobě*Organizační schopnosti*Znalost práce s PC a MS Office*Znalost AJ. Nabízíme: • Zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy • Moderní pracovní prostředí • Motivující finanční ohodnocení • Možnost dalšího rozvoje a vzdělání. Detailnější popis pracovního místa a požadavků naleznete na: http://www.lakovnahajdik.com/cs/volna-mista. Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete svůj životopis na mail [email protected] a do předmětu e-mailu napište „Inženýr kvality".

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11981770771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou