Mzdová/ý účetní - personalista

LANDMARK PROFIT s.r.o.

Místo práce
U Háje 507/26, 140 00 Praha 4 - Braník, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
DOHODOU

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zpracování kompletního mzdového účetnictví pro interní zaměstnance (cca 30 osob)
- Pomoc při zpracování mezd pro vybrané klienty
- Vedení mzdové a personální agendy zaměstnanců, příprava a správa zaměstnaneckých smluv
- Sledování legislativních změn týkající se mzdové problematiky a dohled nad aplikací změn v praxi
- Komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, ČSSZ, FÚ)
- Příprava předávacích protokolů na zaměstnanecké vybavení
- Další účetní i personální práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost uplatnění svých profesních zkušeností a dovedností a jejich další rozvoj
• Samostatnou a zodpovědnou pozici na HPP na dobu neurčitou
• Nástupní mzda dle zkušeností a motivující bonusový systém
• Nadstandardní pracovní prostředí - pracoviště v klidném a příjemném prostředí na Praze 4 – dobrá dostupnost busem z metra C, parkování před domem
• Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomický směr, obchodní akademie

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
POHODA - Základy

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost vedení mzdové evidence výhodou
• orientace v oblasti personální, mzdové agendy a pracovně-právních předpisech
• sledování legislativy a dohled nad aplikací změn v praxi
• praxe v oboru min. 1 rok, alespoň na asistentské pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná česká společnost – LANDMARK HOLDING a.s. a již dvě desetiletí jsme v roli lídra na trhu odborného ekonomického a daňového poradenství. Spolupracují s námi úspěšné společnosti ve výrobním segmentu, maloobchodu, obchodní řetězce, rodinné firmy ale i technologické, IT společnosti a další. Naše služby představují vysokou hodnotu, jsou na trhu žádané a klienti je umí ocenit.
ID: 2964271  Datum zveřejnění: 7.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: DOHODOU