Kuchař / Kuchařka

LANETE, spol. s r.o.

Místo práce
nám. TGM 114, 582 82 Golčův Jeníkov, Okres Havlíčkův Brod
plný úvazek
Termín nástupu
21.11.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchař - vedoucí kuchyně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Směny dle dohody
* Cestovní benefity
* Zaměstnanecké stravování, ubytování
* Odměny po 3 měsících či možnost získání 13. platu
Vše záleží jen na Vašem osobním přístupu a chuti se rozvíjet.

Informace o náboru

Rádi přivítáme členy do našeho nově vznikajícího teamu. Rodinný penzion s nekuřáckou restaurací Vám nabízí možnost osobní realizace spojené s tvůrčím duchem a chutí se rozvíjet. Moderně vybavená kuchyně konvektomaty, šokovými zchlazovači .... Vám ulehčí práci a nenechá Vás na pochybách. Rodinné zázemí firmy Vám pomůže hledat cestu při řešení každodenních situacích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odolnost vůči práci v časovém presu a pod tlakem. Schopnost samostatného řešení úkolů, preciznost a pečlivost. Základní znalosti HACCP. Chuť vzdělávat se a rozvíjet se.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost LANETE, spol. s.r.o. se specializuje na služby a zboží v oblasti 3D CAD, CAE, PDM produktů SolidWorks včetně produktů pro vytváření dokumentace.
Součástí našich služeb nejen klientům při školících akcích je provoz rodinného penzionu s nekuřáckou restaurací. Pronájem školících učeben a salónků, pořádání firemních či rodinných oslav, svateb.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2330111  Datum zveřejnění: 18.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč nebo dohodou