Disponent/ka nákladní dopravy

LANNUTTI CZECH, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za drahou 178, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti (43234)

Pracoviště a kontakty

Firma:LANNUTTI CZECH, s.r.o., IČ 25004689
Pracoviště:LANNUTTI CZECH, s.r.o. 001, Za drahou 178, Řetenice, 415 01 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme nadnárodní dopravní a logistická společnost s dlouholetou tradicí a několika filiálkami po Evropě. Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátních nákladní dopravou plochého skla a technických plynů v cisternách. Jezdíme po celé Evropě a ČR.
Znalost dopravní legislativy, praxe v oboru a alespoň částečná znalost AJ je podmínkou.
Hlavní pracovní náplní flotilového dispečera je zajišťování přeprav vlastními vozidly na základě objednávek zákazníka, řízení skupiny řidičů, vyhledávání a plánování zpětného vytěžování pro kamiony, komunikace s ostatními pobočkami společnosti. Mzdové podmínky jsou u nás stanoveny vždy na základě dohody s uchazečem, s přihlédnutím k jeho zkušenostem a schopnostem ( uváděná mzda je pouze orientační ).
V případě zájmu zasílat životopis na email [email protected]

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 12630120711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou