CNC Operátor sústruh / fréza, do Holandska na zmluvu, ubytovanie zabezpečené a hradené, týždenná výplata

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Miesto práce
Deventer, Holandsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
cca 1600 - 2000 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme samostatných strojárov s praxou v programovaní CNC strojov

Nutná znalosť v niektorom z program. jazykov Heidenhain, Fanuc, Sinumerik, Okuma, Mazatrol príp. iné

- dlhodobejšia práca
- prax je vítaná
- samostatní ľudia, schopní komunikovať anglicky, nemecky alebo holandsky
- auto nutné na dochádzanie z práce na ubytovanie

*Plat každý týždeň
*Ubytovanie zdarma a hradené agenturou.
*Zdravotné poistenie hradené
*Práca podľa holandských podmienok NBBU CAO

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosíme zaslať:
- štruktúrovaný životopis (čo najviac informácii o tom kde ste pracovali, ako dlho a čo presne ste robili, podľa možností s referenciami a fotkami vašej doterajšej činnosti) v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na emailovú adresu
[email protected]
- prosíme o dôslednú prípravu životopisu nakoľko táto Vás prezentuje pred budúcim zamestnávateľom
- kontaktujeme iba uchádzačov ktorí spĺňajú všetky požiadavky

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilné a renomované holandské spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preukázateľná prax v danej oblasti vítaná!!
- Preferovaní sú uchádzači s vlastným autom a jazykom
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
- Ochota a motivácia pracovať v zahraničí

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1209282  Datum zveřejnění: 18.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: cca 1600 - 2000 euro