Elektrikári so skúsenosťami zo zahraničia- najlepšie z Holandska

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Miesto práce
celé Holandsko, Holandsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2700 - 3600 EUR/mesiac, netto od 2100 mesačne za 173hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených elektrikárov na rôzne projekty v Holandsku.
Začiatok od 3.8 každý týždeň 1-2 dvojice.

Dlhodobejšie projekty pre ľudí zo skúsenosťami z Holandska a schopných samostatne sa dohovoriť.
Rôzne inštalácie
- preferovaná prax priemyselné budovy
- novostavby
- skladanie a káblovanie rozvádzačov

- Nevyžadujeme - zaslanie životopisu v nemeckom alebo anglickom jazyku, ale potrebné dobre rozpísať prax s referenciami a foto - pokiaľ sa dá robíme dvojice kde aspoň jeden musí vedieť reč
- Máme kanceláriu na Slovensku, a na mieste v Holandsku máme česko - slovenskú koordinátorku, s prácou zo Slovákmi/ Čechmi máme skúsenosti od roku 2006

• Sme priamo Holandská agentúra všetko čo dostanete zaplatené máte podrobne rozpísané bez zavádzajúcich brutto penazi.

Mzda vyplácaná týždenne – od 460 netto za základných 40 hodín týždenne - výška sa odvíja hlavne od praxe a skúseností v zahraničí , ideálne v Holandsku a pod.
• Okrem tejto mzdy vyplácana dovolenka cca 800 eur ročne.
• Ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške nič sa nestrháva, dobrý štandart , väčšinou byty.
• Zdravotné poistenie zabezpečené agentúrou 19 EUR týždenne platíte si sami, a vracia sa 16Eur
• Spolu peniaze = 460 x 4,33 (priemerny mesiac ) + 70 (vratenie zdravotneho) + 80 (dovolenka) = od 2140 eur netto / mesiac

• Nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené, všetko podľa holandského práva a holandskej pracovnej zmluvy
• Možnosť cestovania domov vždy po dohovore medzi Vami a firmou v ktorej pracujete
• Sprostredkovanie práce zadarmo
• Kontaktná osoba a pomoc od agentúry
• Možnosť zvýšenia mzdy po čase, v závislosti od spokojnosti zamestnávateľa
• Možnosť poberania rodičovských príspevkov a prídavkov na deti podľa holandskej legislatívy cca 110 Eur na dieťa mesačne
• možnosť vybavenia a preplácania ďalších odborných školení, prípadne kurzy holandského jazyka

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosíme zaslať:

- certifikáty, vyhlášky, dobrý popis prác a referencie
- štruktúrovaný životopis (čo najviac informácii o tom kde ste pracovali, ako dlho a čo presne ste robili, podľa možností s referenciami a fotkami vašej doterajšej činnosti) v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na emailovú adresu
[email protected]
- prosíme o dôslednú prípravu životopisu nakoľko táto Vás prezentuje pred budúcim zamestnávateľom
- kontaktujeme iba uchádzačov ktorí spĺňajú všetky požiadavky

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Rozne firmy v ramci Holandska a Nemecka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preukázateľná prax v danej oblasti nutná!!
- Preferovaní sú uchádzači s vlastným autom a jazykom
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
- Ochota a motivácia pracovať v zahraničí
- Doba vycestovania závislá od splnenia vyššie uvedených podmienok

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2126047  Datum zveřejnění: 29.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2700 - 3600 EUR/mesiac, netto od 2100 mesačne za 173hod