Inštalatéri a kúrenári preferovaní so skúsenosťami z Holandska a VCA certifikátom, ubytko hradené od 2150 netto - mesačne

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Miesto práce
celé Holandsko, Holandsko
Termín nástupu
asap
2700 - 3700 EUR/mesiac, netto od 2176 mes./ 173hod + platene ubytovanie 400 mesacne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro naseho vyznamneho klienta hledame s nastupem ihned dvojici inštalatérov , robia sa domy, priemyselne a užitkové budovy, skladove centra, vyrobne haly, vyplata od 460,-netto za 40 hodin tyzdenne , ku tomu 160 eur mesacne zdravotka a dovolenka, rozpisane nizsie ..

Hľadáme skúsených inštalatérov na prácu na rôznych veľkých projektoch po Holandsku
Montáž sanity, rozvodov vody, odpadu, kúrenia v domoch, bytoch, priemyselných objektoch a pod.,
kúrenári - výhoda ( ne podminkou) znalosti zvárania potrubí autogénom alebo TIG

- pracuje sa so systémami (Geberit, Mapress, Upnor, Sanipex),
- inštalovanie, modernizácia, opravy sanity v domoch, bytoch, priemyselných objektoch a budovách,
- osádzanie plastových rúr, montáže podlahových kúrení
- pokladanie vodovodných potrubí

- Vyžadujeme zaslanie životopisu v nemeckom alebo anglickom jazyku, je potrebné dobre rozpísať prax s referenciami a foto - pokiaľ sa dá robíme dvojice kde aspoň jeden musí vedieť reč

Sme priamo Holandská agentúra všetko čo dostanete zaplatené máte podrobne rozpísané bez zavádzajúcich brutto penazi.

Mzda vyplácaná týždenne – od 460 netto za základných 40 hodín týždenne - výška sa odvíja hlavne od praxe a skúseností v zahraničí , ideálne v Holandsku a pod.
• Okrem tejto mzdy vyplácana dovolenka cca 800 eur ročne.
• Ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške nič sa nestrháva, dobrý štandart , väčšinou byty.
• Zdravotné poistenie zabezpečené agentúrou 19 EUR týždenne platíte si sami, a vracia sa 16Eur
• Nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené, všetko podľa holandského práva a holandskej pracovnej zmluvy
• Možnosť cestovania domov vždy po dohovore medzi Vami a firmou v ktorej pracujete
• Sprostredkovanie práce zadarmo
• Kontaktná osoba a pomoc od agentúry
• Možnosť zvýšenia mzdy po čase, v závislosti od spokojnosti zamestnávateľa
• Možnosť poberania rodičovských príspevkov

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosíme zaslať:

- certifikáty, vyhlášky, dobrý popis prác a referencie
- štruktúrovaný životopis (čo najviac informácii o tom kde ste pracovali, ako dlho a čo presne ste robili, podľa možností s referenciami a fotkami vašej doterajšej činnosti) v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na emailovú adresu
[email protected]
- prosíme o dôslednú prípravu životopisu nakoľko táto Vás prezentuje pred budúcim zamestnávateľom
- kontaktujeme iba uchádzačov ktorí spĺňajú všetky požiadavky

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rozne firmy v ramci Holandska .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preukázateľná prax v danej oblasti nutná!!
- Preferovaní sú uchádzači s vlastným autom a jazykom
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
- Ochota a motivácia pracovať v zahraničí
- Doba vycestovania závislá od splnenia vyššie uvedených podmienok

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2126049  Datum zveřejnění: 4.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2700 - 3700 EUR/mesiac, netto od 2176 mes./ 173hod + platene ubytovanie 400 mesacne