Inštalatéri / kúrenári do Holandska na zmluvu/ práce pre dvojice, ubytovanie zabezpečené a hradené, týždenná výplata, výška mzdy dohodou

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Miesto práce
Deventer, Holandsko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky

* Platý certifikát VCA alebo SCC

PONUKA:
* Inštalácia hrubostenných trubek
Schopnosť zvárania je milo videná ( zváranie plameňom alebo metodou TIG)
alebo
* Inštalácia a montáž/demontáž WC, umývadiel, sprchových kútov a vaní , baterí, Mapres spájanie, pájkovanie medi, spájanie plastov, Montovanie ohybných vedení, lepenie PVC. Inštalácia radiatorov.
alebo
* Sprinkleri - montáž protipožiarnych zariadení
alebo
* Vzduchotechnika

* Preukázateľná skúsenosť v danej oblasti nutná
* Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
* Vlastné auto

Ponúkame
*Možnosť nadčasov
*Plat každý týždeň
*Ubytovanie
* Zdravotné poistenie
*Práca podľa holandských podmienok

Informácie o výberovom konaní

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Zašlite Váš štruktúrovaný životopis (čo najviac informácii o tom kde ste pracovali, ako dlho a čo presne ste robili, podľa možností s referenciami a fotkami vašej doterajšej činnosti) v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na emailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle: +4214432 40450 alebo + 31 (0) 88 49 49 609.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre nášho klienta hľadáme inštalatérov/ montérov ústredného kúrenia.
Práca pre rôzne projekty v sektore verejnej služby alebo bývania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

instalatér

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2928856  Datum zveřejnění: 4.2.2018