Obchodní zástupce - klientský poradce

LAS, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
tř. A. Kašpara 914, 789 61 Bludov, Okres Šumperk
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-07-17
Mzdové podmínky (brutto)
10400 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:LAS, s.r.o., IČ 47914165
Pracoviště:LAS, s.r.o. - prac. 2, tř. A. Kašpara 914, 789 61 Bludov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-07-17
Mzdové rozpětí:od 10400 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti. Výkon práce v rámci okresu Šumperk, Olomouckého kraje.
Popis: osobní jednání s klienty, profesionální poradenství v oblasti atraktivních služeb novým i stávajícím klientům.
Požadujeme: velmi dobré prezentační i komunikační dovednosti a vystupování, samostatnost, snahu učit se nové věci, uživatelské znalosti PC. Výhodou je praxe v prodeji služeb.
Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, prémie a bonusy. Kontakt: zasílejte životopis na email: [email protected].

Poslední změna:2014-07-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 7684190718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou