Skladník / řidič vzv do provozu příjmu materiálu

LAŠEK spol. s r.o. (MPSV)

U Sirkárny 658, 370 04 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-26
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:LAŠEK spol. s r.o., IČ 46678620, http://www.lasek.cz
Pracoviště:LAŠEK spol. s r.o. - areál B, U Sirkárny 658, 370 04 České Budějovice 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-26
Mzdové rozpětí:od 17000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme rodinná firma s 25letou tradicí a předpokladem dalšího růstu v oblasti logistiky.
Nabízíme: stabilní pracovní prostředí, možnost profesního rozvoje, peněžní jistotu a příspěvek na pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Řidičům bez předchozí praxe nabízíme možnost zaučení.
Požadujeme: průkaz řidiče motorových vozíků, svědomitý přístup, čístý trestní rejstřík.
Pracovní doba: pondělí až pátek, dvousměnný provoz
Plat: 17 000 - 18 000Kč. Nástup ihned
V případě zájmu se dostavte v pondělí až pátek 10:00 - 11:00hod
Adresa: Lašek spol.s r.o., U Sirkárny 658, areál "B", České Budějovice
Kontaktní osoba: p.Kubásková, email: [email protected]

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12582540756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou