Kadeřník/Kadeřnice/Kolorista s praxí

LAUTITIA SK s.r.o.

Místo práce
Smíchov, Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.12.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš nový salon (otevření v prosinci 2014) prestižní francouzské značky Jean Louis David hledáme dynamicky profesionální členy teamy. Jestli máte chuť na změnu, motivuje vás práce pro značku s více jak padesátiletou tradicí v konceptu, který v ČR jěšte neexistuje, stálý příjem a benefity, máte zájem být jedním s více než 5000 členů našeho teamu po celé Evropě, motivuje vás kontinuální vzdělávání se v odboru, pošlete nám svůj životopis (jenom profesionálové s praxí) a my se s vámi rádi setkáme na osobním pohovoru v Praze a pozveme Vás na stáž s francouzskými školiteli v Praze.

Zaměstnanecké výhody, benefity

nadštandardní platové podmínky, školení zahraničními lektory, karierní postup

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

motivace, chuť se učit, schopnost vysokého nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PH Style s.r.o je majitelem licence na značku Jean Louis David pro CZ, SK a HU a provozuje vlastní kadeřnický salón v Bratislavě a Praze - Lautitia SK s.r.o.
ID: 1916953  Datum zveřejnění: 25.11.2014