Obchodní zástupce

LAW CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Bílanská 2599, 767 01 Kroměříž, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:LAW CZ s.r.o., IČ 25542532, http://www.lawshop.cz
Pracoviště:Bílanská 2599/32, 767 01 Kroměříž 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Stravenky, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, 13. plat

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Kroměříž
- Obchodní zástupce společnosti, prodávající kancelářské potřeby, papír, balicí potřeby, drogerii a ochranné pracovní pomůcky. Oslovování nových potencionálních zákazníků, tvorba nabídek, péče o stávající zákazníky.
- Požadavky: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, řidičský průkaz skupiny B, komunikativnost, vstřícnost, odolnost proti stresu, velmi dobrý projev a komunikační dovednosti
- Benefity: stravenky, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, 13. plat
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod.) a současně své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12586840766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B