Číšník a servírka

Lázně Aurora s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lázeňská 1001, 379 01 Třeboň, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (5131)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lázně Aurora s.r.o., IČ 25179896
Pracoviště:Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme příjmené vystupování, dobré komunikační schopnosti, vyučení v oboru, nevyučené zapracujeme - zaškolíme. Nabízíme pracovní poměr ve stabilní společnosti, v případě plnění hospodářského výsledku možnost výplaty pololetních odměn 2x ročně, dále další firemní benefity. Po uplynutí sjednané doby trvání pracovního poměru možnost změny na pracovní poměr na dobu neurčitou.

Poslední změna:2016-08-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 9887050727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou