Lékař

Lázně Aurora s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lázeňská 1001, 379 01 Třeboň, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
65000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní lékaři specialisté (22129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lázně Aurora s.r.o., IČ 25179896
Pracoviště:Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 65000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavek specializované způsobilosti s preferencí oborů RFM, ortopedie, neurologie, revmatologi. Specializovaná způsobilost v oboru RFM výhodou. Základní znalost německého jazyka. Mzda dohodou podle kvalifikace. U specializace RFM zvýhodněné podmínky. Stanovení počtu klientů/pacientů v péči lékař. Nad tuto hodnotu motivační bonus. Odměna za pracovní pohotovost na telefonu (16:00-07:00 hodin). Stabilitační odměna po odpracování kalendářního roku ve výši základní měsíční mzdy. Pro lékaře s bydlištěm mimo Třeboň odpovídající ubytování. Příspěvek na dopravu pro dojíždějící lékaře. Odměny podle výkonů a ujednání se zástupci zaměstnavatelů. Mobilní telefon. Možnost nadstandardního mzdového ohodnocení a firemních benefitů.

Poslední změna:2016-12-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11878320756

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně