Odborný pracovník v administrativě

Lázně Luhačovice, a. s. (MPSV)

Místo práce
Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
12500 - 13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lázně Luhačovice, a. s., IČ 46347828, http://www.lazneluhacovice.cz
Pracoviště:Lázně Luhačovice, a. s. - sídlo, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436, okres Zlín, PSČ 763 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 12500 do 13500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání,
- MS Office na pokročilé úrovni,
- Perfektní znalost českého jazyka,
- Aktivní znalost obchodní korespondence,
- Dobré komunikační schopnosti,
- Aktivní znalost německého jazyka (slovem i písmem),
- Psaní všemi deseti,
- Profesionální a reprezentativní vystupování
- Pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalita,
- Proklientský přístup,
- ŘP sk. B výhodou.

Nabízíme
- zázemí a stabilitu silné společnosti
- práci na plný úvazek
- pracovní doba 7,5 hodiny/denně
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, zaměstnanecké stravování, výměnná rekreace, apod.)

Jedná se o referentskou pozici na prodejním oddělení společnosti. Telefonická a osobní komunikace s klienty, obchodní korespondence, práce na PC (MS Office, odborný program - software). Příležitostná komunikace v NJ.
Možný profesní postup.

Poslední změna:2015-08-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 9214300728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou