Nutriční terapeut

Lázně Luhačovice, a. s. (MPSV)

Místo práce
Lázeňské náměstí 127, 763 26 Luhačovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-25
Mzdové podmínky (brutto)
12500 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti dietetiky a výživy (22650)

Pracoviště a kontakty

Firma:Lázně Luhačovice, a. s., IČ 46347828, http://www.lazneluhacovice.cz
Pracoviště:Lázeňský hotel Společenský dům, Lázeňské náměstí 127, 763 26 Luhačovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-09-25
Mzdové rozpětí:od 12500 do 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme:
-Pracovní doba 7,5 hod/denně,
-Stabilní mzdové a pracovní podmínky,
-Zajímavou a tvůrčí práci,
-Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, zaměstnanecké stravování, zvýhodněnou výměnnou rekreaci, odměny při pracovních a životních výročích, penzijní připojištění apod.),
-Zázemí velké společnosti
-Práce v příjemném pracovním prostředí.

Požadujeme:
-VOŠ v oboru diplomovaný nutriční terapeut, případně VŠ v oboru nutriční terapeut,
-Praxe na obdobné pozici nejméně 2 roky,
-Spolehlivost, korektní a vstřícné vystupování,
-Klientský přístup.

Náplň práce:
Zajišťování běžných a speciálních diet a nutričních potřeb pacientů v oblasti preventivní a léčebné výživy, odborný dohled nad dodržováním technologických postupů a hygienických zásad při přípravě a podávání stravy a při manipulaci s ní. Sestavování jídelních plánů a propočtů biologické a energetické hodnoty diet.

Uchazeči, zasílejte prosím své životopisy na emailovou adresu: [email protected], tel.: 577 682 236

Poslední změna:2015-09-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 9438990752

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání