Kuchař/ka

Lázně Luhačovice, a.s.

Místo práce
Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hotel Alexandria**** získal již čtyřikrát ocenění Czech Hotel Awards jako hotel roku v našem kraji. V kuchyni hotelu Alexandria je moderní vybavení a vaří se z nejkvalitnějších surovin, přičemž tým kuchařů vede zkušená šéfkuchařka. Součástí hotelu je jak hotelová restaurace, tak i vyhlášená Francouzská restaurace se standardy vysoké gastronomie.

Po uchazečích požadujeme:
• vyučení v oboru kuchař
• praxe výhodou
• týmového ducha a chuť do práce
• profesionální přístup, samostatnost
• zájem o gastronomii a moderní trendy ve vaření

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
• hlavní pracovní poměr
• od 1. 4. zvyšujeme základ mzdy o 10 %
• pracovní dobu v průměru 37,5 hod/týdně
• 25 dnů dovolené
• možnost zaměstnaneckého ubytování
• profesní růst, možnost získat bohaté zkušenosti
• aktivní zapojení se do přípravy banketů, recepcí či podobných špičkových kulinářských akcí
• zaměstnanecké stravování
• zvýhodněné výměnné rekreace
• příspěvek na penzijní připojištění
• celou řadu dalších benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

kuchař

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Luhačovice, a. s., nejkrásnější lázně na Moravě přijímají do svých pracovních týmů nové kolegy.
Přidejte se k nám a staňte se tak součástí společnosti s dlouholetou tradicí.

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2890781  Datum zveřejnění: 13.1.2017