Číšník/servírka

Lázně Luhačovice, a.s.

Místo práce
Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
15.03.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme ČÍŠNÍKY/SERVÍRKY do následujících středisek:

Taneční vinárna Domino
-hledáme samostatně účtující číšníky/servírky, kteří mají praxi v oboru
-možnost dlouhodobé spolupráce nebo i krátkodobé brigády
-práce na dva večery v týdnu

Lázeňské hotely 4* a 3*
-hledáme vyučené uchazeče s praxí i čerstvé absolventy
- přijmeme také nevyučené zájemce, kteří mají určitou praxi v oboru
- rádi Vás zaučíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
•Zázemí velké a stabilní společnosti, člena největší lázeňské skupiny v ČR
•Motivující mzdu, od 1. 4. zvyšujeme základ mzdy o 10 %
•Kratší pracovní dobu v průměru 37,5 hod/týdně
•Týden dovolené navíc (25 dnů)
•Zaměstnanecké ubytování za výhodné ceny
•Zaměstnanecké stavování
•Možnost profesního růstu
•Příspěvek na penzijní připojištění
•Příležitost obsluhovat na banketech, recepcích či podobných špičkových kulinářských akcí
•Zvýhodněné výměnné rekreace a celou řadu dalších benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Luhačovice, a. s., nejkrásnější lázně na Moravě přijímají do svých pracovních týmů nové kolegy.
Přidejte se k nám a staňte se tak součástí společnosti s dlouholetou tradicí.

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2890782  Datum zveřejnění: 20.2.2017