Dělník na výrobu stavebních hmot, řidič vzv - suché maltové směsi

LB Cemix, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 36, 373 12 Borovany, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
102 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči vysokozdvižných vozíků (83441)

Pracoviště a kontakty

Firma:LB Cemix, s.r.o., IČ 27994961
Pracoviště:Tovární 36, 373 12 Borovany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 102 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:21.2.2017,a :23.2.2017: Místo výkonu Studénka."Termín nástupu:od 1. 5. 2017 nebo dle dohody. Směnnost: dvousměnný provoz. Pracovní náplň: obsluha strojních zařízení po zaškolení a zaučení, práce s PC, vedení skladu,přípravné práce pro výrobu, manipulace s břemeny.Požadujeme: z důvodu manipulace s břemeny požadavek na muže, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a samostatný přístup k práci, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům a práci, spolupráce v kolektivu.Nabízíme: zaměstnání u stabilní firmy, hodinová nástupní mzda 102,-Kč, prémie, příplatky, firemní benefity - příspěvek na dovolenou, stravenky.Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis do 10. 3. 2017 společně s kontaktními údaji na adresu: LB Cemix, s.r.o., Průmyslová 819, 742 13 Studénka nebo e-mailem na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12204130758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou