Staniční sestra v lázeňském hotelu

Léčebné lázně Jáchymov a. s. (MPSV)

Místo práce
T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní všeobecné sestry se specializací (22219)

Pracoviště a kontakty

Firma:Léčebné lázně Jáchymov a. s., IČ 29211808
Pracoviště:Léčebné lázně Jáchymov a. s. - 000, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 27000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: [email protected]

Požadujeme: VOŠ nebo SZŠ + specializace, osvědčení ve smyslu zákona č. 96/2004 Sb., § 66 (registrace), kopie dokladů o dosaženém vzdělání, 2 roky praxe s vedením zdravotního kolektivu, uživatelská znalost práce na PC - Excel, Word, aktivní znalost německého a ruského jazyka, znalost AJ vítána, profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování, iniciativní a rozhodující jednání, samostatnost, aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, morální a občanská bezúhonnost
Pracovní doba: po - pá 6.45 - 15.15 hod.
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, zázemí a stabilitu silné společnosti, zajímavou, zodpovědnou a tvůrčí práci v přátelském kolektivu a příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody a benefity
Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání do 25. 10. 2016 na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., personalistka náborářka Eva Kuchařová, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: [email protected]. Informace Vám poskytne paní Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251.

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11554930710

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání