Primář/ka v lázních

Léčebné lázně Jáchymov a. s. (MPSV)

Místo práce
T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Primáři v oblasti zdravotnictví (13422)

Pracoviště a kontakty

Firma:Léčebné lázně Jáchymov a. s., IČ 29211808
Pracoviště:Léčebné lázně Jáchymov a. s. - 000, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 60000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: [email protected]

Požadujeme:
- VŠ vzdělání lékařského směru - specializovaná způsobilost RFM
- Způsobilost k výkonu povolání lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.
- Licence ČLK pro výkon funkce primáře - vedoucího lékaře
- znalost NJ, RJ, AJ
- organizační schopnosti a řídící předpoklady
- zdravotní, občanskou a morální bezúhonnost
- znalost práce na PC
Nabízíme:
- stabilní mzdové a pracovní podmínky, náborový příspěvek
- osobní ohodnocení + provize + odměny
- zajímavou a tvůrčí práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
- aktivní podporu dalšího vzdělávání
- moderně vybavené pracoviště
- možnost bydlení v penzionu
- zaměstnanecké výhody a benefity
Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání do 30. 11. 2016 na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: [email protected]. Informace Vám poskytne paní Eva Kuchařová - personalistka/náborářka, tel.: 702 153 251.
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Poslední změna:2016-10-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11599220716

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně