Referent/ka marketingu

Léčebné lázně Jáchymov a. s. (MPSV)

Místo práce
T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Léčebné lázně Jáchymov a. s., IČ 29211808
Pracoviště:Léčebné lázně Jáchymov a. s. - 000, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: POUZE e-mailem: [email protected]
Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis a životopis do 25. 03. 2017 na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: [email protected], informace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová, tel.: + 420 702 153 251.
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Náplň práce:
"Příprava podkladů pro reklamní akce a firemní weby
"Správa sekundárních firemních webů
"Sledování a vyhodnocení statistik návštěvnosti firemních webů
"Zadávání a správa reklamních kampaní na internetových portálech
"Správa a aktualizace fotogalerií
"Hromadná elektronická korespondence s klienty včetně vyhodnocení
"Správa firemního profilu na facebooku
"Správa věrnostního programu

Požadujeme:
"Vzdělání - SŠ, VOŠ, zaměření reklama a marketing výhodou
"Praxe v oboru min. 2 roky na obdobné pozici
"Pokročilá znalost práce na PC, zkušenosti s grafickými programy výhodou
"Dobré komunikační dovednosti, schopnost obchodního myšlení
"Samostatnost, pracovitost, kreativitu, flexibilitu
"Znalost cizích jazyků: NJ - úroveň B1, AJ - úroveň B1

Nabízíme:
"Samostatnou, zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici v příjemném pracovním kolektivu
"Stabilní finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, nástupní mzdový tarif 20 000 Kč
"Zaměstnanecké výhody a benefity, možnost osobního rozvoje

Poslední změna:2017-03-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12251790738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou