Lékař/ka pracující pod dohledem, bez specializace

Léčebné lázně Jáchymov a. s. (MPSV)

Místo práce
T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři bez atestace (22128)

Pracoviště a kontakty

Firma:Léčebné lázně Jáchymov a. s., IČ 29211808
Pracoviště:Léčebné lázně Jáchymov a. s. - 000, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: e-mailem: [email protected]
Požadujeme:
oVŠ vzdělání lékařského směru
oZpůsobilost k výkonu povolání lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.
ozdravotní, občanskou a morální bezúhonnost

Nabízíme:
"stabilní mzdové a pracovní podmínky, náborový příspěvek
"měsíční mzda + provize + odměny
"zajímavou a tvůrčí práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
"aktivní podporu dalšího vzdělávání
"moderně vybavené pracoviště
omožnost bydlení v penzionu
ozaměstnanecké výhody a benefity

Prosíme o zaslání motivačního dopisu, profesního životopisu, přehledu dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: [email protected] Vám poskytne paní Eva Kuchařová - personalistka/náborářka, tel.: 702 153 251.
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Poslední změna:2017-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12123570706

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně