Zdravotní sestra do domova pro seniory

Ledax Vysoké Mýto o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Žižkova 913, 566 01 Vysoké Mýto, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry bez specializace (3221)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ledax Vysoké Mýto o.p.s., IČ 28117557
Pracoviště:Ledax Vysoké Mýto o.p.s. - pracoviště Domov pro seniory Vysoké Mýto, Žižkova 913, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Domov pro seniory Vysoké Mýto, Žižkova č.p. 913, Litomyšlské Předměstí
Společnost Ledax Vysoké Mýto o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici
ZDRAVOTNÍ SESTRA DO DOMOVA PRO SENIORY
Požadujeme:
- SŠ/VOŠ vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- zkušenost nebo znalost odborných standardů výhodou
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, vysoká míra zodpovědnosti
Popis činnosti:
- poskytování ošetřovatelské péče
- vyhodnocování potřeb a úrovně soběstačnosti uživatelů
- sledování fyziologických funkcí uživatele a zaznamenávání stavu uživatele
- hodnocení a ošetřování celistvosti kůže a chronických ran
- hodnocení sociální situace uživatele ve spolupráci se sociálním pracovníkem
- spolupráce na zpracování odborných standardů
- vedení příslušné dokumentace
Nabízíme:
- stabilní zázemí kvalitní české společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- pracoviště ve Vysokém Mýtě
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- zaměstnanecké benefity (příspěvek za nemocnost, 5 týdnu dovolené, náborový příspěvek)
ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE DO 30.9.2016 E-MAILEM NA ADRESU: [email protected]

Poslední změna:2016-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11434090729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou