Area Visual Slovensko/Maďarsko

Lee / Wrangler

Místo práce
Cukrová 14, Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Area Visual Merchandiser je pro nás klíčová osoba, která nám pomáhá předat k zákazníkovi ducha našich módních kolekcí především značek Lee a Wrangler a propojení jejich jednotlivých výrobků.

• odpovědnost za merchandising na prodejnách na Slovensku a Maďarsku, případně ČR
• úzká spolupráce se sales manažery jednotlivých značek, CMD a oddělením marketingu
• tvorba individuálního plánu rozmístění kolekcí na prodejnách v závislosti na jejich sortimentu, velikosti a nábytku
• podpora našich obchodních partnerů při otevírání nových prodejen
• aranžování výloh
• školení zaměstnanců prodejen o zásadách firemního merchandisingu
• reporting
• kontrola dodržování zásad firemního merchandisingu a individuálních plánů rozmístění kolekcí

Hledáme
• nadšence z oblasti módy fashion, street, který má alespoň 2-3 roky zkušenosti v oblasti retailu
• osobu komunikativní, dynamickou a plnou inspirace
• člověka spolehlivého a samostatného, který si umí naplánovat svůj čas
• člověka ochotného cestovat
• komunikativní znalost angličtiny nebo maďarštiny podmínkou
• řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody, benefity

• služební auto a telefon i pro soukromé účely
• 5 týdnů dovolené
• pružnou pracovní dobu
• zázemí silné nadnárodní společnosti
• zajímavé platové ohodnocení
• odborná školení
• profesní podporu a příjemné pracovní prostředí
• Příspěvek na stravování
• výrazná sleva na firemní produkty
• místo výkonu práce Slovensko

Víc než technické či umělecké vzdělání nás zajímá vaše osobnost, váš cit pro módu a estetiku a nadšení pro tuto práci.

Přijďte a odhalte svoji moc na této pozici.

Informace o náboru

Pokud vás tato pozice zaujala prosíme pošlete váš životopis a motivační dopis na níže uvedený email

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost VF je největší výrobce a prodejce oděvů na světě, zastupující značky jako jsou Wrangler, Lee, VANS a další a právě hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici AREA VISUAL MERCHANDISER

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3100082  Datum zveřejnění: 13.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou