Svářeč

Legios Loco a. s. (MPSV)

Místo práce
Husova 402, 440 01 Louny, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Legios Loco a. s., IČ 29153492
Pracoviště:Legios Loco a. s.-pracoviště Louny, Husova 402, 440 01 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-08-15
Mzdové rozpětí:od 15000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Náplň práce:
svářečské práce při výrobě nákladních vagónů?sestavování a montáž konstrukcí, podvozků a skříní nákladních vagónů
provádění zámečnických prací (broušení, vrtání, seřizování)
Požadujeme:
platný svářečský certifikát dle EN 287-1 135 nebo EN 287-1 141
znalost strojírenských výkresů a měření
vyučení v oboru zámečník, mechanik nebo jiném strojírenském oboru
schopnost samostatné práce

příspěvek na stravování a další benefity
motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt:tel.: 601390612, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-08-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 10332750789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou