Senior nákupčí

Legios Loco a. s. (MPSV)

Místo práce
Husova 402, 440 01 Louny, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-10
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (33230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Legios Loco a. s., IČ 29153492
Pracoviště:Legios Loco a. s.-pracoviště Louny, Husova 402, 440 01 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-10
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Profil pozice:
zodpovědnost za výběr dodavatelů svěřených komodit
zodpovědnost za sjednané podmínky s dodavateli
zodpovědnost za tvorbu úspor na nákupu svěřených komodit
příprava a realizace výběrových řízení
vedení obchodních jednání s dodavateli, příprava rámcových smluv, uzavírání cenových dohod
spolupráce s útvarem vývoje a obchodníky na nových projektech
reporting a správa dat ve firemním informačním systému a MS Excel
Požadujeme:
min. 2 roky praxe v oblasti komoditního nákupu, optimálně v oboru strojírenství
VŠ/SŠ vzdělání technického směru
komunikativní znalost AJ (referenční úroveň min. B2), NJ výhodou
uživatelskou znalost PC - MS Office
velmi dobré vyjednávací a komunikační dovednosti,
vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti, samostatnost
ŘP sk.B
příspěvek na stravování a další benefity
motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt tel.: 606024722, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 10604090732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou