Montážní dělník

LEIFHEIT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sádlov 1300, 388 01 Blatná, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
13500 - 16500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů (82199)

Pracoviště a kontakty

Firma:LEIFHEIT s.r.o., IČ 62497880
Pracoviště:Sádlov 1300, 388 01 Blatná

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 13500 do 16500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADAVKY: zručnost, přesnost, spolehlivost
VÝHODY: garance stabilního zaměstnání, možnost ovlivnit výši mzdy, garance každoročního platového růstu, 13. plat, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, poukázky na nákup čistících a pracích prostředků, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, 5 týdnů dovolené
KONTAKT: telefonicky PhDr.Stropnická Jitka, tel.: 389 828 816, 727 875 396, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice

číslo volného místa: 12323320769

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání