Práce pro ženy- pomocná pracovní síla do dílny

Lento Group s.r.o

Místo práce
Neustadt in Sachsen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
9€ hrubého na hodinu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do naší dílny pomocné pracovní síly na čištění elektrospotřebičů. Vhodné pouze pro ženy. Pracovní doba je 30 hodin týdně. Plat je 9€ hrubého. Pracovní poměr je na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.
Základní znalost NJ vítána, není ale podmínkou. Důležitá je flexibilita, pracovní nasazení a chuť pracovat. Výhodou je řidičský průkaz sk. B a vlastní auto. Podmínkou je denní dojíždění do zaměstnání, takže je práce vhodná pro flexibilní ženy ze Šluknovského výběžku. Zaměstnání se nachází v Neustadtu (Sasku). Německé město, které je ca. 10km od příhraničního města Dolní Poustevna.
Uchazečky a zájemkyně musí zaslat na naši emailovou adresu strukturovaný životopis i s fotem.
Emailová adresa pro zaslání životopisu: [email protected]
Vyhovující adeptky budou kontaktovány emailem a budou pozvány na pracovní pohovor v češtině, popř. v němčině pro ty, kdo vládnou němčinou.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost se zabývá internetovým prodejem elektrospotřebičů.
ID: 3109932  Datum zveřejnění: 22.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9€ hrubého na hodinu