Operátor balící linky 24 000,- Kč/měs (Turnov)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24000,- Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Balení hotových výrobků
- Vizuální kontrola produktů
- Obsluha jednoduchých balících strojů
- Manipulace s ručním nízkozdvižným vozíkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na HPP se smlouvou na 3 roky
- mzdu 24 000,- Kč/měs.
- týdenní zálohy na mzdu
- 80,- Kč stravenky
- dopravu do zaměstnání ZDARMA
- zajištěné ubytování s příspěvkem až 2 000 Kč
- výplaty v bance bez potřeby vlastnit účet

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197 kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáte nenáročné a dobře placené zaměstnání? Chcete pracovat v klidném a čistém prostředí?

Hledáme nové zaměstnance do rozšiřujícíc se mezinárodní společnosti zabývající se výrobou hygienických potřeb s dlouholetou tradicí v České republice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- žádné zkušenosti nejsou třeba, vše Vás naučíme
- důležitá je pro nás spolehlivost, pracovitost a manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1865101  Datum zveřejnění: 19.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000,- Kč/měs