Operátor/ka výroby - Kosmonosy - 16 000,- Kč/měs. , bonus do 3000 Kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Řepov, Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
15.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
16 000,- Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kožené potahy na palubní desky
- provoz: 3 směny R, O, N

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástup: IHNED

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- výroba kožených potahů palubních desku pro osobní automobily
- základní mzdu 16 000 Kč/měs. , docházkový bonus 0 - 3000 Kč
- týdenní zálohy na mzdu
- bonusový program (tablety, mob. telefony, a pod...)
- zajištěné ubytování s přispěvkem až 2 000Kč

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Nově nás může kontaktovat i přes skype LEPŠÍ PRÁCE.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete na: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost vyrábějící komponenty pro automotive přijmeme zručné operátory výroby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v automotive výhodou
- manuální zručnost výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5
ID: 2321161   Datum zveřejnění: 3.10.2016