Operátor výroby - 23 000Kč/měs., ubytování zdarma

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mýto u Rokycan, Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
30.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP: IHNED

- montáže chladících zařízení
- směnnost: 2 a 3 směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na HPP
- mzda 23 000,-Kč/měs v případě 100% docházky do zaměstnání a plných bonusů
- nadstandardně placená přesčasová hodina +20 Kč/hod NETTO
- zákonné příplatky, možnost vyplácení záloh na mzdu
- bonus za nadstandartní výkony 1000,-Kč
- bonusový program ( tablety, mobilní telefony a pod.)
- ubytování v hodnotě 3 600,-Kč ZDARMA
- příspěvek na ubytování ve vlastním 1 500,-Kč
- dotované svozy přímo na pracoviště

Informace o náboru

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.

Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Do výrobní strojírenské společnosti se sídlem v Mýtě u Rokycan přijmeme zaměstnance na pozici operátor strojírenské výroby.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení ve strojírenském nebo jiném oboru
- praxe ve strojírenství vítána
- manuální zručnost
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPSI PRACE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2393069   Datum zveřejnění: 15.11.2016