Dělník/ce ve výrobě

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pelhřimov, Okres Pelhřimov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v Pelhřimově, hledáme šikovné uchazeče a uchazečky na pozici Dělník/ce ve výrobě.

Náplň práce:
* balení komponent, kompletace výrobků do setů, lepení etiket, vizuální kontrola, vyřazování zmetků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* stabilní a dlouhodobý hlavní pracovní poměr - smlouva na 3 roky
* práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
* průměrná mzda 18.000 až 19.000 hrubého
* nadstandardní příplatky za noční, odpolední a víkendové směny
* dotované závodní stravování
* poskytování záloh
* pracovní pozici v české firmě s historií
* hodnotné ceny v rámci bonus programu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

balení komponent, kompletace výrobků do setů, lepení etiket, vizuální kontrola, vyřazování zmetků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
* ochota pracovat ve směnném provozu
* spolehlivost
* manuální zručnost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2425064  Datum zveřejnění: 11.4.2017