Děník ve výrobě, obsluha autokláv - až 26 000Kč/měs - Rokycany

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou a dobře placenou práci?

V Rokycanech přijmeme nové ambiciózní kolegy plné zkušeností a energie
do společnosti, která je vedoucím dodavatelem gumových dílů do automobilového průmyslu.

Co budete dělat?

- práce v automotive

- formování gumových, plastových a silikonových hadic

-montáž polotovarů - gumových hadic

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

NÁSTUP:IHNED nebo dohodou
- zaměstnání na HPP
- mzda až 26 000 Kč/měs.
-zákonné příplatky
- nadstandardní příplatky - přesčas 30% - 60% z průměrné mzdy
- přítomnostní bonus 2000 Kč/měs
- 4x ročně možnost navýšení mzdy o 10 Kč/hod
- možnost vyplácení záloh
- dovolená 20 - 25 dní
- zajištěné stravování - cena oběda 25,-Kč
- BONUSOVÝ PROGRAM (mobilní telefony, tablety atd.)
- UBYTOVÁNÍ ZDARMA
AKCE: přiveď kamaráda - odměna 2500Kč
-výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
-založení bankovního účtu zdarma
-možnost zvýhodněné půjčky v naší bance
-možný přestup do kmene
-kariérní postup
-pravidelné navyšování mzdy
-možný přestup mezi pozicemi

Informace o náboru

Registrace a více informací na www.lepsiprace.cz nebo volejte zdarma 800 197 197 (po- pá 8-17 hodin)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je vedoucím dodavatelem gumových dílů do automobilového průmyslu. Jsme součástí koncernu TOTAL. Zaměstnáváme přes 30.000 lidí v 95 továrnách po celém světě, z toho v Rokycanech přes 600.

Společnost byla založena v Rokycanech v roce 1994. Za více než patnáct let existence prodělala společnost vývoj od levného dodavatele nejlevnějších typů hadic vodních hadic s nízkou přidanou hodnotou až do dnešního stavu, kdy vyrábíme nejsložitější typy hadic.

Konkurenční výhoda, kterou v současné době společnost především disponuje je kvalitní systém řízení a organizace práce, jež nám umožňují udržovat si před konkurencí technologický náskok i v těch nejvyspělejších třídách hadic pro prestižní zákazníky.

Vzhledem k posilování významu rokycanské pobočky se v blízké budoucnosti plánuje přenos části vývojových aktivit a to tak, abychom v budoucnu mohli zákazníků nabízet kompletní řešení od vývoje hadice až po její vyrobení.

Mezi naše zákazníky patří BMW, PSA, Renault, Suzuki.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co oceníme?
- praxi v oboru

Co Vám nesmí chybět?
- manuální zručnost
- pečlivost a spolehlivost
- ochota pracovat v třísměnném režimu
- schopnost pracovat v týmu
- fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPSI PRACE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5

Kontakt

ID: 2438062   Datum zveřejnění: 27.7.2017