Senior CAD engineer/ Vedoucí týmu/ Plzeň

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeňský kraj, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte 3+ leté zkušenosti s CAD/CATIA (ideálně Solid Edge)? Baví Vás oblast termodynamiky? Myslíte si, že je čas přesunout se od modelování k vedení projektového týmu? Ovládáte AJ na úrovni min. B1?
Pak by se vám mohla líbit nabídka, na které aktuálně pracuji. Mým klientem je stabilní mezinárodní firma se špičkovým technologickým zázemím - investice 500 mil. Kč.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástup: ASAP
• práci na hlavní pracovní poměr
• pravidelné roční navyšování platu
• 5 týdnů dovolené
• 2 krát ročně finanční bonus – min. 13 mzda i výš
• příspěvek na penzijní připojištění
• dotované závodní stravování
• jazykové kurzy
• flexibilní začátek a konec pracovní doby (07:00-08:00 až 16:00–17:00) hodiny si lze i občas nadělat
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• možnost profesního růstu a vzdělávání – supervizor, manažer
• perspektivní a stabilní zaměstnání
• čisté a příjemné pracovní prostředí
• spoluúčast na tvorbě světoznámých produktů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Vodohospodářství, dodávka tepla

významný celosvětový výrobce klimatizačních jednotek

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý
Solid Edge - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2493795  Datum zveřejnění: 2.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle dohody