Brigáda! Zákaznický servis - 120 Kč/hod

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned/Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Přijímání poruch telefonem či emailem a následné předávání zakázek
• Odhlašování zakázek v systému SAP (zaškolení)
• Informace o stavu zakázek jednotlivých zákazníků
• Recepční služba mimo pracovní dobu firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí mezinárodní společnosti
• Dlouhodobá spolupráce
• DPČ
• Jedná se o dovyplnění směn (50 hodin měsíčně)
• Mzda: 120 Kč/hod
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Horní Počernice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor call centra.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Uživatelská znalost MS Office
• Pečlivost, ochota učit se nové věci, časová flexibilita
• Znalost práce v SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2548783  Datum zveřejnění: 19.9.2016