Grafik

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Bedřichovice (Šlapanice u Brna - Brno-venkov), Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
dohodu, možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

tvorba grafických návrhů a designu originálních dárkových produktů: blahopřání, dárkový obalový materiál, keramika, textil
tvorba vlastních textů
adaptace originálních nakoupených grafických návrhů pro CZ a SK trh
vykrývání fotografií

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce v příjemném kolektivu
platové ohodnocení odpovídající dovednostem a zkušenostem
práce ve stabilní české společnosti, která je ve svém oboru jednou z předních firem na trhu ČR/SR

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Naším klientem je česká společnost, která na trhu působí již 25 let a zaujímá přední postavení ve svém segmentu. Nabízí velmi příjemné prostředí, předpoklad dlouhodobé spolupráce a stability s možností dalšího růstu a prostorem pro další rozvoj.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost grafických programů Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
grafické cítění, vlastní nápady, kreativita
schopnost tvorby vlastní textů
spolehlivost a zodpovědnost
zkušenost s focením, vykrýváním a retušováním
znalost práce na PC
středoškolské vzdělání (výhodou polygrafie a pod.)
můžete být i čerstvý absolvent
základní znalost AJ (nebo NJ) výhodou
znalost tvorby webu (HTML) velkou výhodou (není podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2567266  Datum zveřejnění: 18.5.2016